Η εταιρεία ξεκίνησε το 2004 καλλιεργώντας με την υδροπονική τεχνική Grodan. Οι κύριες καλλιέργειες είναι τομάτα, τοματίνι και πιπεριά. Η αποδοχή των προϊόντων στην ευρύτερη περιοχή είναι καθολική, κάτι που οδήγησε τη διοίκηση στην απόφαση να επεκτείνει στο κοτινό μέλλον την έκταση της επιχείρησης κατά 4 στρέμματα. Η ολοκληρωμένη διαχείριση αποτελεί τη βάση λειτουργίας της παραγωγικής μονάδας, η δε πιστοποίησή της είναι δεδομένη.
![](https://elenimat.gr/wp-content/uploads/2022/02/APOSTOLOU_3-scaled.jpg)
![](https://elenimat.gr/wp-content/uploads/2022/02/APOSTOLOU_1-scaled.jpg)
![](https://elenimat.gr/wp-content/uploads/2022/02/APOSTOLOU_2-scaled.jpg)